تبلیغات
Architectural's Webneveshts - تجربیاتی از نیاوران

تجربیاتی از نیاوران

تاریخ:جمعه 7 آبان 1389-08:41 ب.ظ

آموزش گام به گام اپوزوسیون نمایی

(یا چگونه در بچه ها حس مطالبه گری را بالا ببریم و البته خودمان هم کمی حال کنیم!!)

مهارت اول در اتوبوس:

گام اول:ابتدا به انتهای اتوبوس رفته و سعی کنید حتما از جیب به خصوص یک یزدی مقداری لواش تهیه کنید ! این کار به شما کمک می کند تا بعدا بتوانید بر سر آن شانتاژ کرده و از مسئولین مالی دفتر خواهید خواست پول این عزیز یزدی را پس بدهند!

گام دوم:به صورت حساب شده و با روش "طوفان تبلیغاتی" سعی کنید مدام از صبحانه نخوردن و ... سخن برانید تا کم کم حس گرسنگی را در بچه ها (که اگر خوابگاهی باشند حتما صبحانه نخورده اند و با شما همراهی خواهند کرد ) تلقین کنید این مرحله برای انجام گام های بعدی بسیار مفید است.

گام سوم:بعد از آن که از گام دوم با موفقیت رد شدید حالا وقت آن رسیده که روی مهمترین بخش هر اردو یعنی بخش پذیرایی مانور دهید مرتب به مسئولین اردو ایراد کنید که چرا صبحانه نمیدهند میان وعده فراموش شده و ... گاهی اوقات اتفاق می افتد که بعضی از جلویی ها برمی گردد و لیچار بارتان می کند که مگر خودت یکی از مسئولین اردو نیستی. نگران نباشید این همراه دارد شما می توانید بگویید "بیـــــــــــــــــــــــــــب (این قسمت به توصیه دوستان سانسور شده است اما شما با خلاقیت وافر آن را تکمیل کنید!) که مگر من مسئول تغذیه ام ؟؟ شما باید می خریدید" البته حتما قبل انجام چنین حرکاتی خودتان را چک کنید مبادا مسئول پذیرایی بوده اید و در بهبوهه ی بحث جوگیر شده باشید.

گام چهارم :بچه ها را دعوت به پای کوبی هوار کشیدن و ... کنید. به خصوص اگر از دوستان بد صدا کسی در اتوبوس هست بخواهید تا دهنی بخواند و شما هم مدام با صدای بلند به به و چه چه کنید تا اعصاب مسئولین اردو را به هم بریزید. اگر بیشتر پایه باشید می توانید از چند حرکت هلی کوپتری در انتهای اتوبوس هم مضایقه نکرده و اردو را به هم بریزید.

گام پنجم:اگر اکثریت قریب به اتفاق دوستان خوابگاهی هستند شباهت هایی و شایعه بیندازید کویا قرار است به خوابگاه حکیمیه هم سری بزنیم!! گرچه حرکت اخیرتان خیلی لوس و بی مزه خواهد بود اما با این حرکت سعی کنید خاطرات تلخ حکیمیه را جلوی چشم بچه های 88 بیاورید. از این عصبیت هم می توانید در جهت اهداف خود بهره گیرید.

گام ششم:در برابر تهدیدات اساتیدتان در اردو به انداختن صفر شدن حذف شدن درس مربوطه شکیبا بوده و به کارتان ادامه دهید با این اتفاقا شما در چشم بچه ها به عنوان یک Hero,Superman,spiderman و من های دیگر شناخته خواهید شد.(البته خودمانیم اگر دیدید قضیه جدی است کمی هم پاچه خواری جواب می دهد بالاخره حتی یک قهرمان هم نباید آینده اش را به خطر بیاندازد!)

درحین برگزاری اردو :

گام اول : در اردو می توانید دوربین یکی از اعضای دیگر دفتر را گرفته و بر علیه خود او استفاده کنید به طور مثال عکس زیر علی را نشان می دهد که زودتر از استاد وارد مجموعه می شود لازم نیست از علت آن بپرسید شما تنها کافی است در مواقع حساسی مثل انتخابات آتی دفتر این عکس را در فیسبوک بگذارید و از عدم هماهنگی ها گله کنید.

گام دوم : با زوم کردن مدام روی بچه ها سعی کنید در اپوزوسیون هم اپوزوسیون باشید گرچه این کار توصیه نمی شود و در نهایت امر ممکن است مصداق "ازاین جا مانده از آن جا رانده" شوید . اما با انجام چنین حرکتی نهایت خلاقیت خود را حداقل به خود ثابت می کنید این اعتماد به نفس باعث می شود بتوانید در برابر هجمه های فرهنگی سایر اعضای دفتر برای مدت طولانی استوار بمانید.

ما برای آموزش بیشتر شما عزیزان قسمتی از این تصاویر رو با شرح کامل می گذاریم:

در این تصویر همان طور که میبینید نجفی لگدی نثارتان کرده که البته نشان دهنده ی نهایت کیفیت کار است

این تصویر هم عصبانیت نریمان را به نمایش می گذارد که حالا دیگر با این اعصاب خورد می توانید برای گله و شکایت از وضعیت اردو رویش حساب ویژه ای باز کنید

گام دوم :از اعضای دفتری که دیر تر به محل اردو رسیده اند عکس بگیرید تا بعدا بتوانید در جلسات داخلی دفتر که احتمالا قرار است حسابی حالتان را جا بیاورند چیزی برای دفاع از خود داشته باشید!

گام سوم : گاهی اوقات اتفاق می افتد که برخی دوستان خسته می شوند و در حالی که بر روی صندلی نشسته اند (البته ما فرد خاصی مد نظرمان نیست ولی خب...) حرکات زیبایی از خود بروز می دهند سعی کنید این تصاویر را هم حتما ثبت کنید تا نشان دهید اردو کسل کننده بوده!

گام چهارم: در اثنای اردو سعی کنید به بهانه ی مثلا تنظیمات دوربینتان چند عکس به طور مثال از دلبریان را که باتجربه تر ها برای چنین مواقعی از قبل و در خلال اردوی های پیشین پنهانی تهیه کرده اند را نشان دوستان کم هاشیه تر 88 ی کنید مثلا سعید که دوربینش کمی شبیه دوربین شماست گزینه ی خوبی می تواند باشد.با این کار شما بچه ها را برای تیکه انداختن به دلبر آماده تر می کنید.

بعد از اردو و به عنوان گام نهایی:

به عنوان گام آخر و نشان دادن مظلومیت خود حتما بعد اردو شروع کنید به نوشتن یک سفرنامه در پایان هم حتما اشاره کنید به دلیل فشارهای حاکمیت دفتر مجبور شده اید قسمت هایی از گام هایتان را حذف کنید این جوری حتی اگر روح دفتری ها هم از قضیه خبر نداشت باز شما پیروز میدانید و ارج و قربتان در محضر خلق بیشتر می شود.